ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовослужбовці Королівства Данії проінспектували, як навчаються українські військові у межах місії ORBITAL

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Липня 2021, 15:31

Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідали представники Сухопутних військ та Національної гвардії Королівства Данія, аби ознайомитися з перебігом навчань українських військовослужбовців у межах місії ORBITAL.  

Як повідомляє пресслужба вищого військового закладу, наразі тут проходять навчання за британсько-данським курсом військовослужбовці окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. 

Курс включає як теорію, так і практичні вправи у царині бою в умовах міської та сільської забудови, тактичної медицини, мінно-вибухових пристроїв. Крім того, ближче знайомить з практиками НАТО щодо самопідготовки й спонукає до вивчення англійської мови, як універсальної в структурах Альянсу.

Зазначається, що завдяки цьому курсу зросте кількість підготовлених і вмотивованих військовослужбовців ЗСУ. Після його закінчення українські захисники отримають сертифікати міжнародного зразка та здобудуть необхідні знання, що дозволить їм самостійно проводити тренінги.

Також, окрім передачі досвіду, іноземна делегація змогла ближче познайомитися з традиціями нашої армії та заглибитися в історію її становлення. На завершення свого візиту високі гості підтвердили готовність до подальшої співпраці у межах навчальної місії ORBITAL.

Очолили делегацію командувач Сухопутних військ Данії генерал-майор Арпе Нільсен і командувач Нацгвардії генерал-майор Єнс Гарлі. Супроводжував їх військовий аташе посольства Данії в Україні капітан ІІ рангу Фелікс Єбастад.

Читайте нас у Facebook
Мітки: