ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

 В Україні презентували ветеранський бренд «Створено захисниками»

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Липня 2021, 13:31

Міністерство у справах ветеранів презентувало бренд «Створено захисниками», що просуватиме сувенірну та харчову продукцію, яку виготовляють ветерани.

Презентація бренду відбулася під час форуму «Ветерани. Бізнес. Нові можливості», повідомляє Укрінформ.

«Коли відвідуєш населені пункти, зокрема поблизу лінії розмежування, ветеранські ініціативи вражають. Наші захисники створюють унікальні речі — це і равликові ферми, і крафтові сири, і ковальська продукція, і багато чого іншого. Але про це ніхто не знає… Багато людей вже не тільки відновилися, вони беруть на роботу своїх побратимів, вони діляться своїми менторськими можливостями щодо розвитку бізнесу. І ми вирішили на рівні держави, спілкуючись із фондом «Повернись живим» —  однією з найбільших ветеранських організацій, що підтримує ветеранські ініціативи, зробити наших ветеранів відомими, дати їм трохи спроможностей. І тоді була започаткована ідея створення бренду «Створено захисниками». Ми всі з вами ходимо в супермаркет і бачимо, там є стелажі з відповідною продукцією. Наприклад, органічне, щось крафтове, але там немає, на жаль, того, що продукуєте ви — ветерани», — сказала міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

За її словами, цей вказаний логотип має стати унікальним і упізнаваним. Найякісніша продукція і послуги будуть маркуватися цим брендом і символізуватимуть дієвість, якість продукту, відповідальність, гідність і повагу до своєї країни і громадян.

Юлія Лапутіна додала, що для реєстрації цього знаку Мінветеранів уже подало заявку до Укрпатенту, і найближчим часом на сайті міністерства буде створено розділ, де розміщуватимуться оголошення про можливість використання торговельної марки поряд із основним логотипом товару або послуги.

Під час форуму обговорюватимуть теми пошуку та залучення інвестицій для стартапів, розвитку ветеранського бізнесу, створення власного бренду, основи PR і комунікації, успішні бізнес-кейси тощо.

Стежте за нами в Instagram