ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд виділив 16,5 млн грн одноразової допомоги громадянам, які постраждали в антитерористичній операції

Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Липня 2021, 14:03

Сьогодні, 21 липня, на черговому засіданні Кабінету Міністрів України було прийняте рішення щодо виділення Міністерству у справах ветеранів України 16,5 млн грн для надання одноразової грошової допомоги особам, постраждалим в антитерористичній операції.

З цієї суми передбачено надати допомогу членам сімей 5 осіб, які загинули та 19 особам, які отримали інвалідність під час участі в антитерористичній операції. Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету.

«Уряд продовжує вживати заходів щодо матеріальної підтримки громадян, які постраждали під час антитерористичної операції, та членів їх сімей. З початку року на такі цілі було виділено понад 73 млн гривень», – зазначив перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Олексій Любченко.

Так, одноразова допомога у разі встановлення інвалідності залежно від групи інвалідності виплачується у наступних розмірах:

  • І група – 400,
  • ІІ група – 300,
  • ІІІ – група 250 прожиткових мінімумів.

У разі загибелі (смерті) допомога становить 750 прожиткових мінімумів, встановлених законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року загибелі (смерті).

Станом на 1 січня 2021 року прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 2 270 гривень.

Стежте за нами в Instagram