ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські миротворці виконують завдання з підтримання миру у восьми міжнародних операціях

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Липня 2021, 10:11

Попри продовження бойових дій на сході нашої держави, Україна й надалі дотримується міжнародних зобов’язань щодо участі в миротворчих операціях ООН. Наразі 332 військовослужбовці ЗСУ виконують завдання у восьми міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки в шести країнах та районі Аб’єй.

Загальна чисельність національних контингентів — 286 військовослужбовців. Це — окремий вертолітний загін Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго та багатонаціональні сили НАТО КFOR у Косові (Республіка Сербія).

За інформацією Центру національних контингентів та національного персоналу Об’єднаного штабу Командування об’єднаних сил ЗС України

Окрім цього, 46 військовослужбовців як національний персонал беруть участь у Місіях ООН зі стабілізації в Малі та Демократичній Республіці Конго, у районі Аб’єй, у Південному Судані, Косові, на Кіпрі, у зоні безпеки Придністровського регіону Республіки Молдова.

Наразі шість жінок-військовослужбовців проходять службу на посадах миротворчого персоналу у складі Місій ООН зі стабілізації у ДР Конго, Малі та Місії ООН у Косові.

Верховна Рада України 21 травня 2013 року одноголосно ухвалила Постанову № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». Документ визначив 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні. Наші військові беруть участь у міжнародних місіях з підтримання миру і безпеки з 1992 року.

АрміяInform приєднується до привітань на адресу всіх українських миротворців і бажає їм високого професіоналізму, міцного здоров’я й мирного неба!

Залишайтеся сильними й незламними!

8
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: