ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі 26 учасників АТО/ООС навчилися основ кібербезпеки

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Липня 2021, 12:53

26 учасників АТО/ООС пройшли безкоштовний курс з кібербезпеки в Університеті митної справи та фінансів Дніпра. Протягом трьох місяців вивчали методи протидії кіберзлочинності та захисту інформації. 

Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА. 

«Після повернення з війни учасникам АТО/ООС потрібна підтримка. Допомога у виборі подальшого шляху, розвитку. Ця програма — чудовий старт. Можливість пізнати нове та отримати корисні навички», — зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень. 

За словами учасника бойових дій Сергія Мачульського,  на курсі вивчали комп’ютерні технології та більш поглиблено — криптографіку.

«Раніше я не цікавився кібербезпекою, але нині хочу навчатись далі й працювати в цій сфері. Велика перевага — нові знайомства, будемо надалі підтримувати зв’язки»,  — розповів атовець. 

Учасники відвідували теоретичні лекції, а здобуті знання відпрацьовували на практиці. 

«Військові працювали з психологом, вчилися основ підприємництва, складали бізнес-плани та резюме», — сказала координаторка проєкту в Дніпрі Ірина Сорокіна. 

Курси «Кібербезпека та захист інформації» — частина програми «Норвегія — Україна». Базове навчання учасників АТО/ООС профінансувала держава, заняття із соціальної адаптації  — Міністерство закордонних справ Норвегії.

Читайте нас в Telegram