ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Турецький УДК TCG Anadolu озброять ударними безпілотниками

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Липня 2021, 18:27

Турецький універсальний десантний корабель TCG Anadolu озброять ударними безпілотниками.

Про це інформує Мілітарний. Про це турецька компанія, виробник безпілотників, Baykar повідомила в Twitter.

Що новий турецький універсальний десантний корабель TCG Anadolu озброять двома типами вітчизняних безпілотників. Мова йде про БПЛА Bayraktar TB3 і бойовий безпілотний авіаційний комплекс MİUS, які будуть спільно використовуватися на бойовому кораблі.

Напередодні компанія Baykar вперше продемонструвала концептуальний дизайн бойового безпілотного авіаційного комплексу MİUS. БПЛА, як планується, має здійснити свій перший політ у 2023 році, він стане для Туреччини великим досягненням у галузі безпілотної військової авіації.

Турецький флот планує до кінця поточного року отримати перший вітчизняний багатоцільовий універсальний десантний корабель TCG Anadolu. Хоча, спочатку планувалося здати судно на початку 2022 року.

Офіційна церемонія першого різання сталі для УДК Anadolu відбулася на верфі Sedef Tuzla Tersanesi в Тузлі 30 квітня 2016 року.

УДК вперше був спущений на воду 4 травня 2019 року, найбільший в історії турецьких ВМС військовий корабель був виведений із сухого доку для перших випробувань.

Контракт на будівництво корабля було підписано 7 травня 2015 року між компанією Sedef Gemi İnşaatı Sanayii A.Ş та департаментом оборонної промисловості. Вартість угоди не розголошується, але озвучується сума у 1,4 та 1,7 млрд доларів США.

Десантний корабель L 400 Anadolu будується за модернізованим проектом іспанської компанії Navantia, яка побудувала аналогічний корабель для Військово-морських сил Іспанії – Juan Carlos I.

Довжина TCG Anadolu становить 232 м, ширина – 38 м, висота – 58 м. Повна водотоннажність корабля складе близько 28 000 т. Екіпаж складається з 350 осіб, ще близько 700 людей будуть входити до складу технічного персоналу, та особового складу авіакрила, десантних катерів і бронетехніки.

При проведенні гуманітарних операцій TCG Anadolu зможе розмістити до 5 000 осіб на своєму борту.

Стежте за нами в Instagram