ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рішенням суду оборонному відомству повернуто будівлі та споруди військового містечка у Дніпрі

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Липня 2021, 11:41

До сфери діяльності Міністерства оборони України повертаються об’єкти нерухомості та земельні ділянки, які були незаконно привласнені.

Так, у липні 2007 року на підставі наданих неправдивих даних Господарським судом Дніпропетровської області винесено незаконне рішення на користь  одного із комерційних підприємств, що дало  підстави службовим особам цього підприємства зареєструвати за собою 50 % права власності на будівлі та споруди  військового містечка № 15 розташованого за адресою: м. Дніпро, площа Соборна, буд. 11.

За апеляційним поданням прокурора рішення суду першої інстанції було скасовано та направлено справу на новий розгляд.

У березні 2020 року вказане комерційне підприємство попри те, що рішення суду скасоване, за фіктивним актом прийому-передачі нерухомого майна передало іншій комерційній структурі 50/100 частин власності об’єкта нерухомого майна військового містечка та надалі, на підставі рішення суду, яке не набрало законної сили та сфальсифікованих документів, зареєстрували право власності на нього.

Унаслідок незаконних дій, спрямованих на незаконне заволодіння майном, Міністерству оборони України заподіяну майнову шкоду в особливо великих розмірах.

Однак, за позовом Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону рішенням суду від 08.07.2021 нерухоме майно військового містечка витребувано з незаконного володіння та повернуто законному користувачу – державі в особі Міністерства оборони України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram