ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача ЗСУ з нагоди Дня Військово-Морських Сил ЗСУ

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Липня 2021, 10:33

Шановні військові моряки! Дорогі ветерани та працівники!

Сердечно вітаю вас із професійним святом і дякую за цілодобову готовність захистити Україну на морі, суходолі та в повітрі.

Військово-Морські Сили Збройних Сил України під гаслом «Вірність, Мужність, Сила» разом з побратимами з інших видів і родів військ (сил) з честю виконують завдання із захисту Батьківщини у стратегічно важливих Азово-Чорноморському регіоні та в районі проведення операції Об’єднаних сил. Щодня своїм патріотизмом і професіоналізмом ви зміцнюєте почесний статус України як морської держави.

Сьогодні ми продовжуємо працювати над розбудовою потужних Військово-Морських Сил та сучасного національного флоту. Пріоритетними завданнями залишаються збереження і примноження кадрового потенціалу, поповнення флоту корабельним складом, ефективною ракетною зброєю та авіацією, розвиток системи базування на Чорному та Азовському морях.

Я гордий тим, що в ці дні проходять наймасштабніші з 1997 року навчання «Сі Бриз», у яких українська сторона представлена на високому рівні. Відпрацьовуючи разом з партнерами виконання поставлених завдань відповідно до стандартів та процедур НАТО, ми на практиці набуваємо взаємосумісності із силами Альянсу і підвищуємо готовність до проведення морських операцій з безпеки в регіоні.

Ваша вірність, мужність і сила, незмінна налаштованість на перемогу є фундаментом оборони країни на морі та з морського напрямку.

Ми завжди пам’ятатимемо про безсмертний подвиг військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які віддали життя за свою державу.

Дорогі побратими, дякую за вірну службу та незламний бойовий дух! Щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, стійкості у боротьбі за Україну та її волю.

Слава Військово-Морським Силам Збройних Сил України!

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

 

Читайте нас у Facebook