ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад сто майбутніх офіцерів запасу завершують навчальний збір і готуються присягнути на вірність Українському народові

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Липня 2021, 11:55

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завершується навчальний збір з майбутніми офіцерами запасу. Заняття відбуваються на базі батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ. 

Під час проведення навчального збору основну увагу було приділено формуванню й розвитку основних професійно-бойових і психологічних якостей, польової виучки, командних і методичних навичок, необхідних для успішного виконання обов’язків за призначенням. 

Тож після тритижневого інтенсивного навчання слухачі продемонстрували хороші теоретичні знання та практичні навички військового зв’язківця. Зокрема, більше ніж сотня майбутніх офіцерів удосконалила свої професійні знання з первинної загальновійськової підготовки, підготовки техніки зв’язку до бойового застосування, навички з експлуатації та ремонту озброєння і військової техніки.

Зазначається, що вже 17 липня вони присягнуть на вірність Українському народові. Також їм буде присвоєно первинне офіцерське звання «молодший лейтенант запасу».

Служба зв’язків з громадськістю ВІТІ імені Героїв Крут

Читайте нас в Telegram
Мітки: