ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оборонна угода із США допоможе залучити інвестиції до України — політолог

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Липня 2021, 8:48

Оборонна угода із США, роботу над якою анонсувала українська сторона, принесе низку значних переваг.

Про це розповів доктор політичних наук Ігор Петренко, повідомляє Укрінформ з посиланням на телеканал «Дом».

Петренко наголосив, що угода з Білим домом може стати істотною підтримкою у контексті забезпечення української обороноздатності, зокрема, дозволить Україні впроваджувати новітні розробки в цьому секторі, переконаний експерт.

«Договір із США дає нам можливість впроваджувати нові технології, інновації, тому що в деяких розробках ми — попереду США. У нас є вже хороший приклад: співпраця із Туреччиною у частині виробництва безпілотників. У нас навіть є спільні підприємства. Нам потрібно обов’язково пам’ятати про наші національні інтереси. Є певні унікальні технології, які нам дають можливість вигравати», — деталізував політолог.

На його думку, угода із США важлива для України і з точки зору залучення інвестицій.

«Це гроші, яких у нас не вистачає на всі ці ідеї, розробки, які ми маємо. Попри агресію Російської Федерації, у нас було дуже багато просувань у розвитку “оборонки», — нагадав експерт.

Як повідомлялося, народна депутатка (фракція «Слуга народу») Ірина Верещук повідомила, що Україна та США можуть укласти оборонну угоду. На думку парламентарки, це стане сигналом про зміцнення співпраці між країнами та гарантує Україні безпеку.

 

Стежте за нами в Instagram