ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На параді на честь Дня Незалежності вперше в історії братимуть участь службові собаки

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Липня 2021, 11:28

Україна активно готується відзначити тридцяту річницю з Дня Незалежності України. Цьогоріч на параді вперше в історії братимуть участь службові собаки.

Як повідомляє портал МВС України, на базі Першої Президентської бригади імені Петра Дорошенка Північного ОТО НГУ відбуваються практичні тренування зведеного кінологічного підрозділу Нацгвардії до участі у військовому параді з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Усього до тренувань залучено більше ніж 30 кінологів зі службовими собаками породи Німецька вівчарка зі всіх оперативно-територіальних об’єднань НГУ. Підготовка триватиме два місяці. На параді вони будуть проходити окремим розрахунком у спеціальному спорядженні.

«Наразі ми проводимо практичне дресирування, а саме налагодження контакту між кінологами та службовими собаками, оскільки вони прибули з різних регіонів та не знайомі між собою, а також здійснюємо соціалізацію собак», – розповів начальник кінологічної служби Департаменту служби Головного управління Національної гвардії України полковник Тарас Борита.

Самі кінологи кажуть, що пишаються можливістю взяти участь у військовому параді.

Варто зазначити, що кінологічні розрахунки Нацгвардії уперше візьмуть участь у параді до Дня Незалежності України.

Стежте за нами в Instagram