ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Київщині усунуто чергову спробу привласнення земель оборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Липня 2021, 15:59

Землі Київщини давно перебувають у центрі схем та оборудок. Тож зацікавлені особи вишукують усе нові способи привласнення земельних ділянок, не виключенням стають і землі оборони.

Так, на частину земельної ділянки колишнього військового табору Броварський, що розташований у с. Пухівка Броварського району, відкрито майже ціле полювання. І вже протягом 4 років Міноборони змушене відбиватися від наступів зацікавлених осіб, які намагаються привласнити 2 гектари землі на березі річки Десна у передмісті Києва. Зважаючи на розташування, не дивно, що саме ця земельна ділянка стала таким ласим шматком для низки осіб, які й досі не полишають спроб нею заволодіти.

Ажіотаж не зменшують навіть численні судові рішення, котрими підтверджено факт приналежності спірної земельної ділянки до земель оборони.

Не зупинили зацікавлених осіб і органи місцевого самоврядування, які не надали згоди на привласнення військової землі. Як наслідок, використовуючи шпаринку в законодавстві, деякі несвідомі громадяни все ж зареєстрували кадастровий номер на землях оборони.

Однак завдяки плідній співпраці Міноборони та Держгеокадастру було усунуто чергову спробу неправомірного привласнення земель оборони та видалено земельну ділянку з Публічної кадастрової карти.

 

Читайте нас в Telegram