ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До 30-річчя Незалежності України Мінветеранів анонсувало проведення ветеранського форуму

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Липня 2021, 11:06

22 серпня 2021 року в Києві відбудеться IV Міжнародний волонтерський та ветеранський форум, присвячений 30-річчю Незалежності України, з метою обговорення актуальних питань українських захисників і їхніх родин, зміни державної ветеранської політики й розвитку ветеранського підприємництва. 

Про це повідомила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі Veteran Public Talk з ветеранською спільнотою, що відбулася в київському ветеранському просторі Veteran Hub, інформує пресслужба відомства.

Цього року захід проходитиме у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30», ініційованого Президентом України.

— До 30-річчя Незалежності України Мінветеранів разом з МБФ «Повернись живим» організовує великий ветеранський форум. 22 серпня київський МКЦ «Парковий» стане відкритим майданчиком для обговорення актуальних питань для захисників України і їхніх родин, формування політик і стратегування, — зазначила очільниця Мінветеранів. 

Планується, що захід відбудеться за участю Президента України, уряду, ветеранів АТО/ООС, волонтерів, капеланів, представників дипломатичних місій в Україні, ветеранських структур країн-партнерів, народних депутатів, діячів культури й мистецтва, представників громадського сектору, лідерів думок.

Під час форуму учасники обговорять низку актуальних питань, зокрема докорінну зміну державної ветеранської політики, розвиток і держпідтримку ветеранського підприємництва та стартапів, особливості переходу захисників з військової кар’єри до цивільного життя, створення й розвиток ветеранських просторів, питання медичного забезпечення й фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їхніх сімей.

Читайте нас в Telegram