ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Греція підтримує вступ України до Євросоюзу та НАТО – глава МЗС

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Липня 2021, 17:21

Греція підтримує курс України на членство у Європейському Союзі і Північноатлантичному альянсі та працює з метою дотримання заходів безпеки стосовно України у Чорному морі.

Так, під час зустрічі з українським колегою Дмитром Кулебою очільник МЗС Греції Нікос Дендіас підтримав Україну та її прагнення до вступу в ЄС.

Ми будемо підтримувати Україну в її вступі до Європейського Союзу і НАТО. Ми можемо стати ідеальним союзником України в ЄС. Ми зацікавлені в розвитку відносин, оскільки Україна – це частина Європи, але ми також вважаємо її сусідньою країною.
Нікос Дендіас, міністр закордонних справ Греції

Крім того, Дендіас наголосив, що Україна має активно використовувати положення Угоди про асоціацію з ЄС. Він також підтримав долучення України до Європейської зеленої угоди та інших рішень ЄС.

«Це дуже правильно, і ви маєте в цьому нашу підтримку. Ми сподіваємося, що дуже скоро завершиться процес долучення України до всіх положень ЄС», – зазначив грецький міністр.

Очільник МЗС Греції підкреслив, що Греція підтримує Україну на шляху реформування згідно зі стандартами НАТО і як член Альянсу працює над чітким дотриманням заходів безпеки стосовно України у Чорному морі.

Крім того, Нікос Дендіас наголосив, що 30-та річниця Незалежності України є символічною для Греції, оскільки у цей же рік буде відзначатися 200-та річниця початку війни за незалежність Греції.

«Важливо зазначити тут у Києві, столиці України, що ми завжди пам’ятаємо, що наша війна за незалежність, наша революція почалася в Україні. Ми завжди пам’ятатимемо, що Одеса була містом, де «Спілка друзів», у Греції ми її кличемо «Філікі Етерія», була заснована 1814-го року з метою створення незалежної грецької держави», – сказав Дендіас.

Читайте нас в Telegram