ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Генерал-полковник Олександр Сирський: «Духовна підтримка війська має надзвичайно важливе значення»

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Липня 2021, 18:51

Сьогодні у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі в Києві відбулася зустріч командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського з Предстоятелем помісної Української Православної Церкви, Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

У зустрічі також взяв участь протоієрей Петро Ландвитович.

Митрополит Епіфаній подякував командувачу Сухопутних військ за військову службу, захист Українського народу та відзначив його орденом Святого великомученика Юрія Переможця.

Предстоятель згадав, про свій нещодавній архіпастирський візит до Коломийської єпархії, де мав багато зустрічей з прихожанами. Під час цих зустрічей Митрополит наголошував: «Ми маємо подякувати тим військовим, які зараз знаходяться в окопах, і завдяки яким ми маємо можливість молитися Богу». Генерал-полковник Олександр Сирський зазначив, що духовна підтримка війська має надзвичайно важливе значення та наголосив, що перебуваючи в районі бойових дій з перших днів війни він особисто мав можливість пересвідчитися, наскільки важлива душпастирська опіка і для кожного окремого військовослужбовця, і для відновлення боєздатності підрозділів загалом.

Сьогодні, на восьмому році війни забезпечення для наших героїв доступу до душпастирської опіки неможливо переоцінити. Поряд із забезпеченням неухильного дотримання принципу свободи віросповідання, це один із ключових пріоритетів у роботі командування усіх рівнів. Митрополит Епіфаній у свою чергу розповів про становлення Православної церкви України, про розбудову служби капеланів, і зокрема про те, що важливим кроком у цьому процесі стало нещодавнє прийняття за основу Закону України «Про службу військового капеланства».

В ході спілкування Митрополит Епіфаній та генерал-полковник Олександр Сирський також обговорили подальшу співпрацю, зокрема про спорудження у Сєверодонецьку військового гарнізонного храму Української Православної Церкви.

Читайте нас в Telegram