ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Активісти в Росії провели одиночні пікети на підтримку кримських татар

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Липня 2021, 12:40

У Москві біля пам’ятника поету Булату Окуджаві на Арбаті на підтримку кримських татар відбулися поодинокі пікети активістів громадського руху «Стратегія 18».

Про це у Фейсбуці повідомила російська активістка Ольга Мазурова.

«Арбат. Пам’ятник Булату Окуджаві. Одиночні пікети на підтримку кримських татар, проти їх необґрунтованого кримінального переслідування, проти жахливого стану з наданням медичної допомоги в умовах пандемії коронавірусної інфекції політв’язням у системі Криму і Росії… » – йдеться в повідомленні.

Люди стояли з плакатами «Ні депортації кримських татар у російські в’язниці» і портретами фігурантів кримських справ з написами — «Кримські татари — не терористи». На фото видно, що біля активістів перебували співробітники поліції.

«Продовжує працювати жорстокий конвеєр репресій проти кримських татар. Викрадення людей, обшуки на світанку, коли десятки людей у камуфляжі вриваються до мирних будинків, до мирих багатодітних сімей, травмуючи психіку дітей, жінок і людей похилого віку; вигадані справи про тероризм; відправлення мирних працьовитих людей за ґрати в тортурні по суті умови; тривалі судові засідання, часто з порушенням усіх мислимих законів, з імітацією правосуддя; ігноруючи реальність пандемії коронавірусної інфекції», – наголосила Ольга Мазурова.

Читайте нас в Telegram