ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні День бухгалтера та аудитора

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Липня 2021, 9:04

Сьогодні святкують професійне свято фахівці в галузі бухгалтерського обліку та аудиту.

Українські бухгалтери можуть відзначати День бухгалтера аж двічі на рік – сьогодні та 10 листопада (міжнародний день бухгалтера).

Саме 18 червня 2004 року Указом Президента України № 662/2004 затверджено дату святкування Дня бухгалтера України — 16 липня. Цей день обрано невипадково, бо якраз 16 липня 1999-го вступив у дію Закон «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», який став чинним і закріпив юридично статус бухгалтера.

В уявленні пересічного громадянина бухгалтер є спеціалістом, що займається нарахуванням заробітної плати. Однак спектр їхньої діяльності набагато ширший, складний і відповідальний.

Відомо, що жодне підприємство, незалежно від форми власності, не зможе довго існувати без таких спеціалістів, як бухгалтер. Не виняток і армія.

У сучасній Україні професія військового бухгалтера відіграє особливу роль в життєдіяльності нашого війська. Що обумовлено бойовими діями на Сході держави, зростанням чисельності військ. Відтак зросла потреба в грамотних та компетентних фахівцях у галузі бухгалтерського обліку, фінансів та аудиту, здатних надавати фахові послуги.

Військові бухгалтери пам’ятають: за кожним офіційним документом стоїть людина з певними проблемами та бідами. І бухгалтерський відділ є саме тим місцем, куди звертаються військовослужбовці, інваліди війни, члени їхніх сімей, вдови й сироти для розв’язання нагальних проблем.

Тож з нагоди професійного свята колектив АрміяІnform вітає всіх бухгалтерів з цим літнім чудовим днем – Днем бухгалтера. Нехай ваша праця завжди буде оцінена гідно, а люди висловлюватимуть подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку роботу.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram