ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Активна фаза «Сі Бриз – 2021»: багатонаціональні сили берегової компоненти провели операцію зі стабілізації у кризовому регіоні

Міжнародне співробітництво Міжнародні навчання Навчання та тренування Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 8 Липня 2021, 19:42

За легендою активної фази навчань, незаконні збройні формування захопили органи державної влади та облаштували низку таборів, блокпостів для контролю транспортних шляхів, аеродромів і важливих об’єктів інфраструктури з метою створення квазіреспубліки.

Багатонаціональний штаб навчань ухвалив рішення провести стабілізаційну операцію й відновити державний устрій на захоплених бойовиками територіях.

Сили берегової компоненти було розподілено на чотири тактичні групи та групу вогневого ураження. Операція розпочалась з висадки тактичних повітряних і морських десантів з подальшим просуванням у глиб кризового регіону.

Перша тактична група висадилася з борту середнього десантного корабля «Юрій Олефіренко» біля порту одного з населених пунктів в Одеській області. Варто відзначити, що висадку десанту забезпечували спеціальні підрозділи Служби безпеки України. Разом з ними українські морпіхи деблокували порт, міську раду, критичні об’єкти інфраструктури та утримували їх до прибуття підрозділів Національної гвардії. Надалі вони висунулися на визначену ділянку державного кордону.

Не менш важливе завдання було поставлено другій тактичній групі, до складу якої увійшли українські морські піхотинці, військовослужбовці Державної прикордонної служби України, військовослужбовці Збройних сил Грузії та Республіки Молдови. Ця група, здійснивши десантування з вертольотів безпарашутним способом, атакувала захоплений аеродром, який терористи планували використовувати як основний пункт для приймання продовольства, особового складу й техніки. Після взяття об’єкта під контроль командир групи ухвалив рішення організувати кругову оборону аеродрому й утримувати його до підходу основних сил.

Під час навчання деякі союзні підрозділи були заблоковані бойовиками або потрапили у засідку. Їм на допомогу вирушила третя тактична група. Здійснивши марш з району очікування до вихідного району, українські морпіхи подолали водну перешкоду й перейшли до рейдових дій. Під час рейду, знищивши диверсійно-розвідувальні групи противника та деблокувавши союзні підрозділи, вони висунулися на підсилення другій тактичній групі. Об’єднавшись, дві групи вийшли до державного кордону, де військовослужбовці Державної прикордонної служби організували прикордонний контроль і забезпечили доступ до району недержавним гуманітарним організаціям.

Українська й американська роти морських піхотинців висадилися на необладнаному узбережжі на двох ділянках місцевості. Штормові берети атакували передові сили противника, після чого розпочали рейдові дії. Під час рейду був виявлений табір підготовки терористів, який завдяки успішним діям морпіхів був заблокований. Далі роту американських морпіхів, які щойно здійснили десантування, атакував резерв бойовиків. Морпіхи відразу перейшли до оборони й утримували займаний плацдарм на березі. Наступного дня рота українських морських піхотинців провела рейдові дії та вийшла до оборонних позицій американців. У цей час надійшла ввідна, що неподалік розвідка виявила табір підготовки бойовиків. Розробивши план операції, тактична група оточила противника та знищила його.

За словами керівництва берегової компоненти, навчання було заплановано з урахуванням досвіду бойових дій в окремих районах Донецької та Луганської областей. Під час цих маневрів активно застосовували засоби РЕБ, що ускладнювало виконання поставлених завдань. Також важливо, що ще на етапі планування враховували й жорстко дотримувалися норм міжнародного гуманітарного права.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Нове озброєння в ЗСУ: до експлуатації допустили ще 13 зразків ОВТ

Нове озброєння в ЗСУ: до експлуатації допустили ще 13 зразків ОВТ

Міністерство оборони України за тиждень допустило до експлуатації у війську ще 13 зразків озброєння та військової техніки.

У Силах оборони розповіли, чи зникла російська ракетна загроза з Криму після знищення «циклона»

У Силах оборони розповіли, чи зникла російська ракетна загроза з Криму після знищення «циклона»

Знищений російський малий ракетний корабель «циклон» був останнім носієм крилатих ракет у тимчасово окупованому Криму, але зарано говорити, що вороже угруповання повністю відсутнє.

Кількість постраждалих унаслідок авіаудару в Харкові зросла до 12

Кількість постраждалих унаслідок авіаудару в Харкові зросла до 12

У Харкові збільшилась кількість постраждалих після ворожого авіаудару по цивільній інфраструктурі. Наразі відомо про 12 травмованих осіб.

У ворога мінус Т-72, БМП-2, «Камаз», «Буханка» та квадроцикл: десантники показали роботу

У ворога мінус Т-72, БМП-2, «Камаз», «Буханка» та квадроцикл: десантники показали роботу

Воїни підрозділу РУДБПАК 80-ї окремої десантно-штурмової бригада ДШВ ЗСУ показали, як ювелірно ліквідують ворожу нечисть.

Армія рф протягом доби 20 разів атакувала Нікопольщину з артилерії та ударними дронами

Армія рф протягом доби 20 разів атакувала Нікопольщину з артилерії та ударними дронами

Сьогодні ворог 20 разів атакував Нікопольщину з артилерії та ударними дронами.

У центрах рекрутингу української армії зросла кількість відвідувачів з початком дії закону про мобілізацію

У центрах рекрутингу української армії зросла кількість відвідувачів з початком дії закону про мобілізацію

Центри рекрутингу української армії фіксують зростання кількості відвідувачів після ухвалення нового закону про мобілізації.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Системний адміністратор

від 21000 до 81000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Начальник медичного пункту 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 28100 до 128100 грн

Володимир, Волинська область

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Кулеметник

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО