ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За нарахування безпідставних премій на понад 400 тисяч гривень фінансисту загрожує в’язниця

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Червня 2021, 11:48

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Миколаєві завершено досудове слідство стосовно співробітника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а  обвинувальний акт спрямовано до суду.  

За даними досудового слідства з’ясовано, що один із керівників фінансового підрозділу територіального центру комплектування безпідставно здійснював нарахування та виплату грошового забезпечення (премій) військовослужбовцям без наявних на те підстав. 

У результаті протиправних дій керівника фінансового підрозділу, працівники ТЦК та СП  безпідставно  отримали понад 400 тисяч гривень, внаслідок чого державним інтересам було заподіяно майнову шкоду в особливо великих розмірах.

На підставі зібраних правоохоронцями неспростовних доказів, фінансисту оголошено підозру ст. 425 ч. 3 КК України,  тобто недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду 

Санкція вказаної диспозиції статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України та ст. 17 ч. 1 КПК України (презумпція невинуватості та забезпечення доведеності вини), особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.

1
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram