ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За 10 хвилин льотчик-винищувач Юрій Булавка виконає 20 фігур вищого пілотажу

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Червня 2021, 16:53

…Льотна «хореографія» триває з десяток хвилин. За цей час льотчик-винищувач першого класу полковник Юрій Булавка встигає виконати понад 20 фігур вищого пілотажу.

Зліт, далі «Петля Нестерова», або, як її часто називають, «Мертва петля», потім низка інших складних маневрів: «Дзвін», «Перевернутий політ», «Бочка» — і так до самого заходу на посадку. Кожна з фігур вищого пілотажу — елемент реального бою, а не просто красивий маневр у повітрі. Так про свого льотчика-аса розповідають у пресслужбі військової частини.

«Найбільша вдячність своїм наставникам — показати, чого тебе навчили. Тим самим віддячити їм за довіру. У житті кожної маленької дитини є мрія. Моя мрія перетворилась на мету, якої досяг завдяки підтримці батьків, вчителів та наполегливій праці на землі і в повітрі.  Показати, на скільки маневреним може бути «залізний птах», витиснути з нього максимум, доклавши до цього щонайбільше своїх зусиль — для мене найвища нагорода.  Льотчик-винищувач повинен вміти застосовувати повітряне судно на його максимальних межах, дотримуючись безпеки як для себе, так і для людей загалом. Сам пілотаж має красивий вигляд, але все це основні маневри повітряних боїв, де пілот викладається повністю, аби здолати ворога, зберегти своє життя і вийти з битви переможцем», — наголошує льотчик першого класу полковник Юрій Булавка.

Читайте нас у Facebook