ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові Збройних Сил та Північноатлантичного альянсу підкорили карпатську вершину Петрос

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Червня 2021, 22:17

У рамках міжнародного заходу «Союзницька міць. Карпати кличуть та об’єднують», що зараз проходить у Закарпатській області, його учасники взяли участь в експедиційному сходженні на одну з найвищих вершин українських Карпат – гору Петрос. У ньому взяли участь військовослужбовці  Збройних Сил України та Північноатлантичного альянсу, громадські організації, ветерани АТО/ООС, а також представники Ясіняньської об’єднаної територіальної громади.

– Сходження на гору було досить важким, адже дошкуляла постійно перемінна погода, – зазначив організатор заходу полковник Микола Журавльов.  – Втім майже півсотні учасників заходу підкорили карпатську вершину, де розгорнули прапори країн-учасників та громадських організацій. Попереду у нас  відкриття знаку співдружності України та Європейського союзу на адміністративній будівлі Ясіньської громади та екскурсія на оборонну лінію Арпада.

Окрім того, учасники експедиції взяли участь у гуцульських святкуваннях, котрі проходили у підніжжі гори Петрос. Військові спробували себе в ролі вівчаря та варили  на багатті справжній закарпатський банош.

Фото автора

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook