ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Національному університеті оборони України розпочато оцінювання кандидатів для навчання на курсах вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4)

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Червня 2021, 18:46

В університеті розпочала роботу комісія щодо проведення оцінювання кандидатів для навчання на курсах професійної військової освіти вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4) під головуванням начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Корнійчука. Про це повідомляє пресслужба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

До складу комісії увійшли заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Віктор Бокій, начальник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України генерал-майор Ігор Лисенко, професор кафедри стратегії національної безпеки та оборони інституту державного військового управління університету Анатолій Лобанов, головний спеціаліст відділу фізичної підготовки управління доктрин та індивідуальної підготовки Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу ЗС України полковник Олег Чічкан та секретар комісії начальник управління доктрин та індивідуальної підготовки Генерального штабу ЗС України полковник Микола Губень.

Цьогоріч до оцінювання приступили більше 40 офіцерів-кандидатів на навчання. Голова комісії генерал-лейтенант Сергій Корнійчук під час співбесіди з військовослужбовцями особисто перевірив рівень знань та навичок, необхідних для подальшого навчання на курсах вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4). До спілкування з потенційними слухачами курсів лідерства також долучився начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Крім того, кандидати на навчання пройшли оцінювання рівня фізичної підготовки, адже добре розвинений фізичний стан є визначною рисою кожного сучасного офіцера-лідера та одним з критеріїв вступу на навчання.

По завершенню випробувань комісія визначить кращих офіцерів, які отримають можливість здобувати нові знання та навички у стінах провідного військового вищого навчального закладу країни.

Читайте нас у Facebook