ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі реалізовано черговий проєкт для ветеранської спільноти

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2021, 12:42

Аби визначити чіткі пріоритети для подальшого руху в Одесі, реалізовано проєкт для ветеранської спільноти  «Стратегічне планування». Так, нещодавно на базі Veterans Hub Odesa відбувалася стратегічна сесія з метою посилення спроможностей та організаційного розвитку ветеранської спільноти Одещини.

Протягом двох днів учасники сесії використовували різноманітні інструменти для ефективної роботи, брали участь у командній грі, обговореннях, розглядали діючі кейси, ситуаційні завдання, робили аналіз епізодів художнього фільму з точки зору проєктного менеджменту. Крім того, під час роботи над стратегічним планом вдалося побачили нові шляхи розв’язання проблем і можливості, втілюємо напрацювання ветеранської спільноти в життя.

Супроводжували та направляли учасників заходу координатори й коучі Ілля  Шполянський та Олександра Бортнік. Саме завдяки їм команда Veterans Hub Odesa розробила покроковий операційний план на найближчий рік. 

− Неймовірна енергетика команди однодумців, налаштованість на результат, дотримання регламенту, включення у процес кожного учасника, дозволили розробити покроковий операційний план на найближчий рік для втілення амбітного проєкту.  Практично із завтрашнього дня команда починає втілення нових планів, та, як бонус від нас, ми готові супроводжувати партнерів до повної реалізації замисленого, − зазначив Ілля Шполянський. 

Організаційний розвиток є важливим та постійним процесом у становленні та функціонуванні громадських організацій. Тому з кожним таким проєктом ветеранська спільнота дорослішає, стає потужною та має можливість впливати на процеси в суспільстві.

Фото: Veterans Hub Odesa

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: