ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна та Ізраїль провели перші консультації з питань кібербезпеки

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Червня 2021, 10:13

Україна та Ізраїль провели перші в історії двосторонніх відносин консультації з питань кібербезпеки. 

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

З української сторони в консультаціях взяли участь заступник міністра закордонних справ (CDTO) Дмитро Сенік та представники відповідних міністерств і відомств. Ізраїльська сторона була представлена МЗС та компетентним органом Ізраїлю у cфері кібербезпеки.

«Реалії сьогодення вимагають дієвої системи протидії атакам у віртуальному просторі.  У цьому контексті надзвичайно важливу роль відіграє злагоджена міжнародна співпраця. Україна зацікавлена в започаткуванні ефективного кіберпартнерства з Ізраїлем», ‒ наголосив Дмитро Сенік.

Під час консультацій сторони представили кіберстратегії та національні системи кібербезпеки України та Ізраїлю, обмінялися досвідом щодо протидії кіберінцидентам.

Українська та ізраїльська делегації узгодили подальші кроки для розвитку співробітництва у сфері кіберзахисту та кібербезпеки.

Нагадаємо, як повідомляла АрміяInform, в Україні буде створено новий рід військ ‒ кібервійська. Про це заявив Секретар РНБО Олексій Данілов на зустрічі із Головним радником президента Литовської Республіки з питань національної безпеки Даріусом Кулєшюсом.

Читайте нас у Facebook