ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Маріуполі відбувся Всеукраїнський турнір з метання ножа

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Червня 2021, 18:30

У Маріуполі провели Всеукраїнський турнір з метання ножа серед юніорів, силових структур та ветеранських організацій на перехідний Кубок «Союзу десантників» Донецької області. Спортивний захід відбувся за підтримки командування Донецького ОТЦК та СП, окремого батальйону морської піхоти, Управління молоді та спорту Маріупольської міськради, ГО «Федерація спортивного метання ножа та сокири України».

За словами організатора турніру, президента Федерації України зі спортивного метання ножа та сокири Олександра Смірнова, змагання такого масштабу, у яких брали участь дитячі команди з Донеччини, Одеси, Борисполя і Фастова, відбулися в столиці Приазов’я вперше й набувають статусу щорічних.

— Цей захід вирішили провести з метою популяризації військової служби в ЗСУ, у межах військово-патріотичного виховання молоді, координації і співпраці між різними дитячими клубами України. А також демонстрації світовому суспільству прадавніх витоків і сучасного розвитку національних традицій фізичної культури в державі й відродження нашої бойової культури, — розповів Олександр Смірнов.

Розпочався турнір хвилиною мовчання, якою вшанували пам’ять дітей, загиблих під час російської агресії в Україні. На їхню ж честь над парком, де тривав спортивний захід, пролунав пам’ятний салют від почесної варти Донецького ОТЦК та СП.

У змаганнях взяли участь діти та юнаки віком від 8 до 18 років.

Лейтенант Національної поліції Олена Авраменко — випускниця маріупольського спортивного клубу з метання ножів та сокири «Сова» виступила в ролі судді.

— Рівень підготовки учасників змагань відповідає рівню всеукраїнських. Можу відверто заявити, що деякі з юнаків уже можуть становити серйозну конкуренцію дорослим спортсменам, — ділиться враженнями офіцер.

Після виступів дітей та юнаків за першість в турнірі змагалися і дорослі — силовики та представники ветеранських організацій. На відміну від дітей метали вони вагомішу зброю — саперні лопати.

Наприкінці змагань переможцям вручили кубки, грамоти й інші подарунки, якими забезпечила міськрада Маріуполя. А найвлучнішими цього разу виявилися представники Донецького ОТЦК та СП.

Крім учасників, на заході були присутні зацікавлені жителі міста. Всі охочі могли випробувати сили в метанні ножів.

На завершення відбулася святкова програма за участю дитячих колективів Маріуполя, а військові пригостили учасників змагань та гостей польовою кашею.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram