ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові збільшили бюджет на виплату соціальної допомоги учасникам бойових дій

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Червня 2021, 18:07

Тепер сто тисяч гривень можуть отримати не лише мешканці Львова, а й 16 навколишніх населених пунктів.

У Львові триває робота унікальної програми з надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій у розмірі 100 000 гривень на розв’язання соціально-побутових питань. І в цьому, 2021 році, унаслідок адміністративно-територіальної реформи в Україні, до Львівської міської територіальної громади приєдналось 16 навколишніх населених пунктів. Тому місто виділило додатково ще 20 мільйонів гривень на виплати українським захисникам.

– Одноразову грошову допомогу учасникам бойових дій в розмірі 100 000 гривень виплачують з 2016 року, – повідомила представниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Марія Прихід. – Це унікальна робота міської влади Львова, якої нема ніде в Україні, адже для реалізації програм соціальної підтримки та захисту учасників АТО/ООС місто витрачає близько 70% свого соціального бюджету. В березні цього року міська влада внесла поправки до програми і тепер цю суму можуть отримати не лише львів’яни, а й мешканці ще шістнадцяти населених пунктів, що ввійшли до складу Львівської міської територіальної громади.

У Львівському центрі надання послуг УБД також повідомили, що з 2016-го і донині правом отримати 100 000 гривень скористалось уже 4100 осіб з-поміж учасників АТО/ООС. Цього року міська влада вже виділила 312 українським захисникам 31 200 000 гривень. Загалом на фінансування такої програми передбачено 630 мільйонів гривень.

Варто додати, що окрім цієї ініціативи, у Львові діє ще кілька програм соціальної підтримки учасників бойових дій: матеріальна допомога на дороговартісне лікування, санаторно-курортне лікування, відпочинок, пільги у користуванні громадським транспортом, програми соціальної адаптації, можливості працевлаштування й багато інших.

25

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook