ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Десантно-штурмових військах визначили кращих зв`язківців

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Червня 2021, 12:36

На Житомирщині на базі 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України відбувся конкурс на кращого фахівця та екіпаж зв’язку серед військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Фаховий конкурс складався з кількох етапів, під час яких зв’язківці-десантники демонстрували свої теоретичні знання та практичні навички. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування ДШВ ЗСУ.

Протягом трьох днів серед команд було визначено кращих професійних зв’язківців ДШВ у кількох номінаціях. Зокрема, фахівця радіорелейного, телекомунікаційного та радіозв’язку, а також кращий екіпаж командно-штабної машини.

Окрім цього, на загальновійськовому полігоні ДШВ зв’язківці-десантники змагалися у швидкісній стрільбі з пістолету та автомату, здійснювали метання гранати на влучність, проводили евакуацію умовно пораненого з командно-штабної машини з наданням йому домедичної допомоги тощо.

За підсумками конкурсу, було визначено переможців у кожній номінації:

“кращий фахівець радіозв’язку” – здобули зв’язківці з 347-го інформаційно-телекомунікаційного вузла ДШВ ЗС України;

“кращий фахівець радіорелейного зв’язку” – за десантниками 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України;

“кращий фахівець телекомунікацій” – вибороли воїни 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України;

“кращий екіпаж командно-штабної машини” – за зв’язківцями з 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України.

– Під час професійного конкурсу, наші воїни-зв’язківці продемонстрували свої знання та практичні навички, обмінялися з колегами власним досвідом щодо роботи та організації зв’язку. Без зв’язку – немає перемоги, – відзначив начальник Управління зв’язку та інформаційних систем Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України полковник Максим Рева.

 

Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Пані Військова. Дайджест АрміяInform Навчання та тренування, Новини