ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Балтійському морі розпочались військові навчання

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Червня 2021, 16:10

Сьогодні, 4 червня, в Балтійському морі розпочалися міжнародні навчання ВМС Литви «Балтійська фортеця -2021», що пройдуть одночасно з найбільшими міжнародними навчаннями року BALTOPS, які організуються ВМС США. 

Про це повідомляє литовське видання 15min.lt.

Цього року навчання «Балтійська фортеця -2021» пройдуть не лише в морському просторі, але й охоплять прибережну та внутрішню акваторію.

Як повідомили у виданні, у навчаннях візьмуть участь литовські, британські, канадські, латвійські, польські та естонські морські судна, балтійський військово-морський підрозділ «Балтрон», литовський морський штаб, підрозділи морської піхоти, британські та португальські морські піхотинці та польська морська берегова частина.

Міжнародні військово-морські навчання «Балтійська фортеця -2021» , організовані ВМС США в Балтійському морі. У них візьмуть участь близько 40 кораблів, 60 літаків і близько 4 тисячі військовослужбовців із 16 країн НАТО і двох нейтральних держав. Навчання включатимуть протиповітряну оборону, протичовнові, протимінні і десантні операції.

Читайте нас в Telegram