ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Столичний сквер перейменовано на честь Героя України розвідника Максима Шаповала

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Червня 2021, 12:44

Депутати Київської міської ради проголосували за присвоєння імені скверу в Солом’янському районі на честь Героя України, розвідника генерал-майора Максима Шаповала, який загинув внаслідок теракту.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Згідно з текстом рішення Київради, сквер на честь Максима Шаповала з’явиться на Повітрофлотському проспекті 11 – 13.

«Герой України (посмертно) генерал-майор Максим Шаповал трагічно загинув 27 червня 2017 року внаслідок зухвалого терористичного акту, спланованого російськими спецслужбами. З першого дня офіцерської служби та до останнього подиху Максим Шаповал служив у воєнній розвідці. Його мужність і відвага, патріотизм та відданість своїй справі є прикладом для всіх співробітників воєнної розвідки України», –  зазначили в пресслужбі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, указами Президента України полковнику Шаповалу Максиму Михайловичу посмертно присвоєно військове звання генерал-майора та звання Героя України. Його навічно зараховано до списків військової частини, якою він командував, та внесено в Книгу Слави ГУР МО України, що була заснована з метою увічнення пам’яті осіб, які зробили вагомий внесок у розбудову воєнної розвідки України.

Читайте нас у Facebook