ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Серед випускників-«корольовців» – 10 майстрів та кандидатів у майстри спорту

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2021, 13:17

У Житомирському військовому інституті імені Сергія Корольова триває складання курсантами випускного п’ятого курсу державного іспиту з фізичної підготовки. У виші журналістові АрміяInform розповіли, що державна атестація триватиме протягом п’яти днів. Для певного полегшення умов проходження іспиту Командування військового інституту ухвалило рішення керівництва кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту приймати державний іспит у ранковий та пообідній час, коли достатньо прохолодно. Заразом таким чином є можливість дотримуватися заходів епідеміологічної безпеки, адже хоча й карантин в Україні пом’якшено, коронавірус поки що не здає позицій і пильність зайвою не буде.

Як повідомляють у військовому інституті, перелік вправ, які має виконати кожен випускник, чималий.

– Екзамен включає в себе перевірку швидкості, сили та витривалості, – пояснює начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту полковник Олександр Старчук. – Для курсантів-випускників усе це – вправи буденні, які вони складають мінімум раз у квартал, тож до державної атестації з дисципліни «Фізична підготовка» вони, на мою думку, готові.

Своє задоволення від рівня фізичної підготовленості випускників висловлює і представник вищого штабу, який прибув на державний іспит.

– Вправи, що перевіряються під час складання державного іспиту, це – біг на 100 метрів, вихід силою на перекладину для хлопців і згинання-розгинання рук в упорі для дівчат, контрольна вправа на єдиній смузі перешкод, військово-прикладні навички, тобто – рукопашний бій, а також – біг на 3, 2 та 1 км, відповідно до вікових категорій випускників, – зазначає офіцер відділу фізичної підготовки управління підготовки у вищих навчальних закладах та навчальних центрах командування підготовки Командування Сухопутних військ майор Денис Бондар. – Загалом курсанти показують високий рівень підготовки – у перші дні всі складають нормативи на «добре» й «відмінно», немає ані незадовільних, ані навіть задовільних оцінок.

Що й казати, Житомирський військовий інститут завжди славився своїми спортивними досягненнями. Ось і цього року з майже двох сотень випускників 2 є майстрами спорту України, 8 – кандидатами у майстри спорту, і ще понад 10 – розрядниками з таких видів спорту, де в принципі немає майстрів, і 1 розряд є найвагомішим досягненням. Гарні результати показують і ті курсанти, які займаються спортом не професійно, а просто під час занять з фізичної підготовки та, як-то кажуть, для себе. Причому – як хлопці, так і дівчата, яких на випускному курсі також чимало – близько 30 осіб. Наразі всі вони викладаються на максимум на смузі перешкод, перекладинах та бігових доріжках, аби якнайкраще скласти державний іспит.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram