ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російсько-окупаційні війська блокують роботу КПВВ «Золоте» і «Щастя»

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Червня 2021, 15:38

Українська сторона СЦКК повідомляє, що за даними щоденного звіту ОБСЄ від 08 червня №131 спостерігачі Спеціальної моніторингової Місії ОБСЄ зафіксували блокування російсько-окупаційними військами роботи КПВВ «Золоте» і «Щастя».

Про це інформує пресслужба штабу ООС.

Крім того, противник продовжує нехтувати вимогами щодо розміщення забороненого Мінськими угодами озброєння та військової техніки, порушуючи як лінії відведення, так і межі виділених місць його зберігання.

Зокрема, на тимчасово окупованій території на полігоні поблизу населеного пункту Тернове Донецької області з порушенням лінії відведення розміщено 2 одиниці самохідних гаубиць 2С1, а поза межами виділених місць зберігання — 39 одиниць озброєння та військової техніки.

Разом з тим, у звіті повідомляється, що незаконні збройні формування Російської Федерації обмежують свободу пересування та перешкоджають виконанню мандату Місії. Окупанти продовжують ставити перешкоди за допомогою засобів РЕБ в районах зльоту та посадки літальних апаратів СММ ОБСЄ на підконтрольній Україні території.

Зокрема 5 та 6 червня Місією зафіксовано перешкоджання роботі БПЛА дальнього радіуса дії, а саме глушіння керуючого сигналу БПЛА в районі населеного пункту Степанівка.

7 червня у населеному пункті Обозне Луганської області на непідконтрольній урядові України території прокремлівські найманці відкрили вогонь зі стрілецької зброї по БПЛА СММ малого радіуса дії, внаслідок чого Місія була змушена приземлити його.

Вищезазначені факти засвідчують, що російсько-окупаційні війська й далі демонструють небажання виконувати раніше досягнуті домовленості.

Українська сторона СЦКК продовжує інформувати СММ ОБСЄ про випадки порушень Мінських домовленостей збройними формуваннями РФ.

Стежте за нами в Instagram