ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Робити добрі справи − це неймовірно круто»: курсанти ВІТІ відвідали Святошинський дитячий будинок

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Червня 2021, 16:56

13 червня за власної ініціативи курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку та факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали Святошинський дитячий будинок − інтернат у місті Києві.

Небайдужі активісти напередодні поїздки зібрали книги, канцелярське приладдя, засоби гігієни, іграшки та безліч потрібних речей для дітлахів, позбавлених батьківського піклування.

− Робити добрі справи − це неймовірно круто, а найкрутіше − дивитись у дитячі щирі та щасливі оченята. Сподіваюсь, спільними силами ми ще неоднаразово організуємо такі благодійні акції, − зазначила  курсантка  Валентина Самойленко.

Курсанти влаштували благодійну акцію, організувавши на майданчику поблизу інтернату для дітей концерт під відкритим небом, цікаві ігри, конкурс малюнків на асфальті та частування солодощами.

Також на добру згадку  курсанти подарували вихованцям інтернату нарукавні шеврони Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,