ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Прем’єри України та Грузії обговорили спільні загрози й виклики з боку РФ

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Червня 2021, 12:53

Тривалі дестабілізуючі дії Росії в Чорноморському регіоні спонукають Україну та Грузію до більш тісної взаємодії у сфері безпеки.

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив на спільному брифінгу з прем’єр-міністром Грузії Іраклі Гарібашвілі у Тбілісі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Тривалі дестабілізуючі дії Російської Федерації в Чорноморському регіоні спонукають Україну та Грузію до більш тісної взаємодії у сфері безпеки, зокрема із залученням країн-членів НАТО», – вважає Денис Шмигаль. 

Зі свого боку Іраклі Гарібашвілі також зазначив, що в України та Грузії є спільні виклики й проблеми з боку Російської Федерації, а також складні наслідки окупації.

Крім того, він висловив занепокоєння з огляду на ситуацію, яка відбувається біля кордонів України й тимчасово окупованого Криму.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль перебуває з робочим візитом у Грузії, де має обговорити з очільником уряду Грузії Іраклієм Гарібашвілі посилення співпраці у сфері безпеки, торгівлі, енергетики та туризму.

Читайте нас в Telegram