ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 400 будинків на Донеччині, пошкоджених через збройну агресію Росії, відновлено

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Червня 2021, 16:16

Понад 400 будинків, що були пошкоджені через російську збройну агресію проти України, відновлено у Донецькій області у поточному році.  

Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної державної адміністрації.

«З початку ведення бойових дій на територіях, що підконтрольні українській владі, було зруйновано чи пошкоджено 13922 житлових будинки. За участю гуманітарних організацій, Донецької облдержадміністрації, органів влади на місцях, при взаємодії з Державною службою України з надзвичайних ситуацій за весь період проведення робіт відновлено 8367 житлових будинків, з них 7509 –  будинки приватної форми власності», – йдеться у повідомленні.

За період 2017–2021 років за кошти регіонального матеріального резерву Донецької області були виділені будівельні матеріали на загальну суму більш ніж 48 млн грн, завдяки чому за весь період проведення робіт було відновлено 3116 адрес (з яких 33 об’єкти інфраструктури).

У поточному році відновлено 416 житлових будинків (з них 40 – силами місцевих органів влади): найбільша кількість – в Авдіївці (108), у Торецьку та Мар’їнці (по 75), Очеретино (72).

До відновлювальних робіт, які виконувалися в період з 1 квітня по 9 червня, було залучено 150 осіб від ДСНС України (з них 120 осіб – командировані з інших областей України, 30 осіб – від ГУ ДСНС України в Донецькій області).

З обласного бюджету вже виділено додаткове фінансування в розмірі 7 млн грн для поповнення регіонального матеріального резерву Донецької області. Наразі проводяться процедури закупівель будівельних матеріалів для продовження відновлювальних робіт в серпні-вересні 2021 року.

 

Читайте нас у Facebook
Мітки: