ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одещина поповнює кадровий резерв війська

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Червня 2021, 12:50

З Одещини до Збройних Сил України відправили першу в поточному році команду офіцерів запасу, які раніше закінчили військові кафедри при вишах і не проходили військової служби.

Про це інформує пресслужба ОК «Південь».

Головною метою призову офіцерів є набуття ними практичних навичок і умінь у військовій справі, збільшення кількості військово-навчених осіб у запасі та підвищення рівня укомплектованості Збройних Сил України офіцерським складом.

− З-поміж випускників військових кафедр певних вишів відібрано кандидатів для служби на офіцерських посадах у ЗС України. Це ті, хто закінчили курс підготовки на військових кафедрах, отримали первинне офіцерське звання, але не служили, − розповів начальник групи офіцерів запасу і кадрів Одеського обласного ТЦК та СП Олександр Котков.

За його словами, критеріями добору є: стан здоров’я, фізична підготовка, морально-ділові якості, військово-облікова спеціальність та вік. Також, як зазначив Олександр Котков, на військову службу терміном 18 місяців призивають офіцерів запасу віком до 43 років.

Повідомляється, що після трьох місяців підготовки в навчальних центрах усіх офіцерів призначать на посади у військові частини. Переважно – частини забезпечення, навчальні центри, склади й арсенали. Служитимуть вони лише в місцях постійної дислокації частин. Тобто, їх не залучатимуть до виконання завдань у районі проведення ООС.

Стежте за нами в Instagram