ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Навчально-тренувальна місія ORBITAL: доглядова команда здійснила контрольну висадку на «підозріле» судно

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Червня 2021, 19:38

Спецпризначенці ВМС ЗС України здійснили контрольну висадку доглядової команди на підозріле судно. Захід відбувався у межах фінальної стадії курсу місії ORBITAL, метою якого було вдосконалення навичок військовослужбовців спеціального призначення національного флоту у виконанні спеціальних завдань та підготовка доглядової команди до оцінки НАТО 1 рівня.

Розпочались оглядові дії з дистанційного опитування судна та встановлення його намірів. Після проведення так званого маневру підкова на борт було висаджено частину команди, а саме групу безпеки. Далі, за командою, на судно піднялась решта спецпризначенців. Розподілившись по групах, доглядова команда провела поверхневий огляд особового складу корабля з метою виявлення заборонених речей та перевірила приміщення на ознаки перевезення незаконного вантажу або «нелегалів» відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу.

 

Загалом курс навчально-тренувальної місії ORBITAL тривав близько місяця, за цей час військовослужбовці вдосконалювали як практичні, так і теоретичні знання з питань організації та проведення доглядових операцій за стандартами НАТО.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram