ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Вінниччині відзначили військових медиків

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Червня 2021, 20:06

Напередодні Дня медичного працівника у Вінниці відбулись урочисті заходи із відзначення почесними нагородами працівників галузі охорони здоров’я міста та області. Медиків, зокрема і військових, привітали з професійним святом представники органів місцевого самоврядування.

Так, голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов подякував працівникам медичної сфери за те, що вони, згуртувавшись, самовіддано і відчайдушно стоять на «передовій» та борються за кожне життя і часто в цьому двобої з хворобою жертвують власним здоров’ям.

— Ми всі разом дуже добре попрацювали в цей складний рік. Завдяки вам, наші медики, люди відчули, що вони можуть боротися із такої страшною хворобою, як COVID-19. Вітаю вас зі святом і хочу побажати, насамперед, здоров’я, мати можливість більше часу приділяти родині, успіху та розвитку. І хочу всім вам подякувати, — зазначив він.

За високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди свята Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради була нагороджена ветеранка російсько-української війни Аніта Немченко — медична сестра Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Військові медики — Анатолій Ордатій та Юрій Лазаренко — були відзначені дипломами за перемогу в Регіональному відборі по Вінницькій області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона». Полковник медичної служби  Анатолій Ордатій, начальник клініки абдомінальної хірургії ВМКЦ ЦР, є фіналістом у номінації «Найкращий лікар». Підполковник м/с Юрій Лазаренко, начальник травматологічного відділення клініки ушкоджень ВМКЦ ЦР, — у номінації «За досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я».

— Від щирого серця вітаю вас із прийдешнім Днем медичного працівника, — зазначила перед врученням дипломів лейтенант Наталія Дронгаль, секретар Регіональної ради Відзнаки, помічник начальника Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. — Найцінніший скарб в житті людини — це здоров’я. Бажаю, щоб ви і ваші сім’ї були здоровими, щоб ваша робота приносила моральне і матеріальне задоволення, що у ваших родинах завжди панували мир і злагода. І нехай серце невпинно радіє життю.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram