ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінветеранів запустить бренд «Зроблено захисниками України»

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Червня 2021, 16:40

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі з представниками ветеранських громадських спілок Житомирщини, яка відбулася в «Домі ветеранів», інформує Урядовий портал.

«Українські ветерани виготовляють багато класної продукції. І Мінветеранів буде пропагувати її серед українських громадян. Спеціальний бренд «Зроблено захисниками України» допомагатиме нашим захисникам просувати вироблені ними товари», — сказала Юлія Лапутіна.

Також, за її словами, Мінветеранів працює над тим, щоб запустити інформаційну кампанію, яка інформуватиме суспільство про ветеранське підприємництво та продукцію, яку виготовляють захисники України.

Міністр у справах ветеранів підкреслила, що в Україні вже є багато прикладів і позитивних історій розвитку ветеранських ініціатив.

«Купувати ветеранську продукцію — це круто та мегапатріотично, — це основний меседж інформаційної кампанії, мета якої пропагування ветеранської продукції та просування позитивного образу ветеранів у суспільстві», — сказала Юлія Лапутіна.

Міністр також розповіла, що Мінветеранів вестиме переговори з торговельними мережами України, щоб організувати продаж продуктів харчування та продовольчих товарів, які виробляють українські захисники.

Читайте нас в Telegram