ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінреінтеграції виплатило 800 тисяч гривень родинам полонених українців

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Червня 2021, 16:06

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України перерахувало кошти у розмірі 800 тисяч гривень родинам восьми незаконно ув’язнених РФ українських громадян, які наразі знаходяться за гратами.

Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції.

Політв’язні, що утримуються РФ, зазнають нелюдського та такого, що принижує гідність поводження та позбавлені права на справедливий судовий розгляд. Їхні сім’ї отримали виплати на правову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень. Ця грошова допомога дозволить сплатити послуги адвокатів, які захищають права незаконно позбавлених волі українців.

Відповідне рішення про виплату допомоги було ухвалено 3 червня 2021 року на засіданні міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їхній соціальний захист.

У відомстві додають, що рішення про виділення коштів фактично є додатковим інструментом публічної фіксації відповідальності РФ як держави-агресора, за порушення прав українських громадян і подальшого відновлення їх на рівні інституцій Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, що у травні 2021 року Мінреінтеграції перерахувало 800 тисяч гривень родинам незаконно позбавлених волі РФ українських громадян. Таким чином 8 родин отримали матеріальну допомогу по 100 тисяч гривень.

У квітні 2021 року аналогічні виплати на загальну суму 1,5 млн гривень отримали родини 15 полонених українських громадян.

Читайте нас в Telegram