ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Луганщину розміновуватимуть ще 8 груп піротехніків

Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Червня 2021, 13:42

У Луганській області завдяки підтримці урядів США та Німеччини цього року буде розгорнуто ще 8 груп демінерів. Додатково до шести, які працювали раніше.

Про це повідомляє в Фейсбуці «Данська Рада у справах біженців – Данська група з розмінування» (DRC-DDG).

Також очищати від мін і вибухонебезпечних пережитків війни територію в Луганській області продовжують піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Перед початком робіт вони пройшли тренінг від DRC-DDG.

Як зазначили в Данській групі з розмінування, поблизу лінії розмежування така робота ще більше ускладнюється через можливі обстріли.

«Головне в такі моменти – зберігати спокій, щоб не було паніки, бо випадково можна наступити на вибухонебезпечний предмет чи розтяжку», — каже заступник начальника групи, начальник піротехнічного відділення.

За даними DRC-DDG, з липня 2014 року на сході України піротехніки ДСНС вилучили та знешкодили понад 222 тисячі вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, за даними СММ ОБСЄ, міни, боєприпаси, що не розірвалися, та інші вибухонебезпечні предмети стали основною причиною смертей і поранень мирних жителів у охоплених збройним конфліктом районах сходу України.

Читайте нас в Telegram