ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кабмін схвалив законопроєкт щодо монетизації пільг з оплати проїзду

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Червня 2021, 8:44

Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт, що передбачає заміну безоплатного проїзду на грошові компенсації пільговим групам.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

Тепер законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг», який розроблений Міністерством соціальної політики, має розглянути Верховна Рада.

Так, законопроєкт пропонує внести зміни до 12 законів України, в яких ідеться про пільговиків. Планується, що пільги у формі грошової компенсації пільговикам нараховуватимуть відповідні органи місцевої влади.

Прийняття законопроєкту дасть можливість органам місцевого самоврядування самостійно вирішувати питання надання пільг з оплати проїзду та сприятиме адресності їх надання, вважають в уряді.

У Мінсоцполітики наголосили, що ухвалення законопроєкту буде доцільним для людей, які мають пільги і не користуються ними, адже вони зможуть отримати грошову компенсацію.

Нагадаємо, рішення про монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських і міжміських маршрутах Кабмін ухвалив ще 2018 року. Тоді йшлося про те, що місцева влада оплачуватиме 30 поїздок на місяць.

17
36
Стежте за нами в Instagram