ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківські курсанти-психологи провели активні тренінги з тімбілдингу

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Червня 2021, 17:27

Курсанти старших курсів льотного факультету та викладачі кафедри психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відпрацювали низку психологічних завдань на тренувальному містечку командного згуртування навчального центру Національної академії Національної гвардії України.

За словами начальника кафедри психології та педагогіки ХНУПС полковника Василя Кротюка, до даного польового заходу залучалися майбутні психологи та фахівці з морально-психологічного забезпечення. Із проведенням даних польових занять їм допомогли колеги із академії.

Протягом одного дня хлопці та дівчата випробували власні сили, ще більше згуртувати свої маленькі колективи, а головне — дізналися про особливості роботи у складних ситуаціях, діючи як психологи.

Виконання кожного завдання на новому тренажері чи ділянці починалось зі слів: «З пункту «А» у пункт «Б»…». Після чого курсанти відпрацьовували те, що від них вимагали інструктори. З кожним етапом навчання майбутні офіцери переходили на більш складний рівень підготовки.

Водночас інші завдання виховували чи розвивали в курсантів ХНУПС терпіння, витривалість, довіру один до одного, контроль над емоціями. Також із курсантами провели активні тренінги з тімбілдингу (англійською —teambuilding), метою якого є побудова команди.

На думку курсантів, найцікавішим і найскладнішим було вчотирьох керувати однією парою лиж чи, стоячи на тонкому дроті, вдвох тримати рівновагу.

За словами полковника Василя Кротюка, рефлексія довела те, що курсанти на правильному шляху навчання. Також подібні заняття є вкрай корисними як для вдосконалення професійних навичок, так і для розуміння самого себе, своїх внутрішніх ресурсів і потенціалу.

У фіналі польового вишколу курсанти-психологи успішно подолали всі ділянки тренувального містечка командного згуртування, тож, на практиці закріпили свої знання та навчилися проводити нові психологічні тренінги.

фото надала кафедра психології та педагогіки ХНУПС

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: