ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Досвід Польщі використають під час оснащення підрозділів логістичного забезпечення ЗСУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Червня 2021, 18:17

Днями українські офіцери Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України здійснили візит до Інспекторату з підтримки Збройних сил Польщіз метою вивчення роботи логістичних підрозділів польських колег.

Про це повідомляє пресслужба Збройних Сил України.

Зазначається, що візит української делегації відбувся у межах розширення співпраці з Республікою Польща у сфері логістичного забезпечення.

– Офіцери Тилу Командування Сил ЗС України мали змогу ознайомитись із сучасними зразками техніки та технічних засобів, які використовуються у підрозділах Інспекторату для організації лазне-прального обслуговування, технічними засобами приготування їжі в польових умовах. Також відвідали логістичну бригаду та об’єкти військового господарства у різних польських містах, ознайомились із структурою одного з військових господарських відділів, його призначенням, завданнями та організацією роботи, – розповів начальник Тилу Командування Сил логістики ЗС України генерал-майор Юрій Гусляков.

За словами генерал-майора Юрія Гуслякова, здобутий досвід від спілкування з польськими партнерами,під час візиту до Інспекторату з підтримки ЗС Польщі, у майбутньому буде застосовано під час оснащення українських підрозділів логістичного забезпечення.

Стежте за нами в Instagram