ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Діяти на сучасному полі бою навчалися майбутні зв’язківці

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Червня 2021, 18:28

На базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у першокурсників тривають заняття з тактичної, вогневої, інженерної підготовки, військової топографії та низки інших військових дисциплін.

Цьогоріч всі заняття для курсантів-зв’язківців під час польового виходу об’єднанні в декілька комплексів і здійснюються на єдиному тактичному полі.

— Ми повинні не лише дати курсантам-першокурсникам розуміння того, як діють підрозділи на сучасному полі бою, але і якомога ближче наблизити їх до умов реальних дій, — розповів начальник кафедри загальновійськових дисциплін полковник Олег Павленко.

За словами офіцера, вже з першого курсу майбутні зв’язківці повинні розуміти, що їх чекає в районі проведення бойових дій та як вижити на полі бою.

— Для цього ми інтенсивно вдосконалюємо програму їхньої підготовки, у повному обсязі враховуємо досвід участі в проведенні бойових дій в ООС, а також застосовуємо сучасні засоби та методи польового вишколу. Зазначимо, що для вишколу курсантів-зв’язківців залучені практично всі об’єкти навчально-польової компоненти, — сказав начальник кафедри загальновійськових дисциплін полковник Олег Павленко.

Служба зв’язків з громадськістю ВІТІ імені Героїв Крут

Стежте за нами в Instagram