ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Базова цінність Євросоюзу – свобода пересування для всіх

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Червня 2021, 16:05

Якісні дороги — це, насамперед, безпека руху, комфорт водіїв та пасажирів, а також мінімальний вплив на довкілля. Так, торік Укравтодор розпочав масштабне оновлення мережі доріг України. У 2020-му в Україні побудували й відремонтували понад 6,5 тис. км шляхів державного й місцевого значення. 

Хоч це і нешвидкий процес, Україна невпинно рухається в напрямку забезпечення реконструкції та побудови якісної інфраструктури для громадян та гостей країни. 

Одним із пріоритетів стала боротьба з інфраструктурними довгобудами. Упродовж року понад 10 знакових недобудов у різних куточках країни нарешті завершено.

Довгобуд — це майже завжди повна відсутність інфраструктури або її жахливий стан. Це проблеми й дискомфорт для місцевих жителів, здорожчання постачання, затримки для бізнесу, зменшення мобільності працівників. Також простій об’єкта — це даремно витрачені кошти платників податків. Адже капітальні споруди зношуються, проєкт втрачає актуальність, матеріали ростуть у ціні. Чим довше будують об’єкт, тим дорожче він обійдеться.

Завершення старих обіцянок за рекордні терміни стало можливим завдяки системному реформуванню дорожньої галузі. Нові підходи до впровадження проєктів, зокрема здійснення контролю на всіх етапах їх реалізації, прискорення бюрократичних процедур, а також ефективна організація управління будівельними роботами дозволить якнайшвидше зробити дороги сучасними та безпечними.

Оновлення інфраструктури допоможе забезпечити базову цінність Європейського Союзу — свободу пересування для всіх. Це — євроінтеграція.

Докладніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна 

Стежте за нами в Instagram
Мітки: