ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Стрибковий день у бригаді транспортної авіації

Вишкіл Репортаж
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Червня 2021, 12:12

Майже щодня Вінниччину, як і інші області України, накривають потужні грозові зливи. Втім, все ж більшість часу світить сонце, тож у бригаді транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди ні на один день не припиняються заходи бойової підготовки. Цього разу під час планових польотів літаків та вертольотів відбулися стрибки з парашутом.

У виконанні стрибків узяли участь десятки льотчиків та фахівців пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби бригади, а також група курсантів 4-го курсу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які наразі проходять льотну практику у військовій частині.

Як розповіли журналістові АрміяInform у бригаді, парашутно-десантна підготовка є невід’ємною складовою навчань та тренувань льотного складу. А цього разу до них долучилися й майбутні пілоти, курсанти-стажисти.

— Як військовослужбовці бригади, так і майбутні офіцери-авіатори — спочатку здобувають теоретичні знання на землі разом із попереднім інструктажем та спеціальними вправами, — розповідає начальник пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби майор Олександр Кушнір. — Після цього відбувається кульмінація парашутно-десантної підготовки в небі — практичне виконання самостійного стрибка з парашутом.

Стрибки виконували з вертольота Мі-8. Авіатори використовували парашутні системи польського виробництва AD-95 та більш звичні Д1-5У. Також здійснено практичне десантування з рятувальним майном у спеціальній вантажній парашутній системі УЗО-100.

Протягом стрибкового дня льотчики-парашутисти здійснили близько 60 стрибків. Усього ж від початку року, зважаючи на те, що з тренувальною метою виконання парашутних стрибків переважно відбувається в теплу пору року, загальна їх цифра у військовій частині сягає позначки «300».

Знаменна подія відбулася цього дня в житті укладача парашутів — рятувальника РПДГ солдата Наталії Карпенко, яка лише наприкінці березня прийшла служити до бригади і вже виконала свій перший у житті стрибок із парашутом. Є у військовій частині і свої парашутисти-рекордсмени. Так, інструктор РПДГ прапорщик Олександр Карпенко (парашутисти — не родичі, а однофамільці) за роки військової служби здійснив уже понад пів тисячі стрибків. Є й інші військовослужбовці, за плечима яких — уже сотні парашутних стрибків, тож молоді в бригаді є на кого рівнятися.

Фото служби зв’язків з громадськістю бригади

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить