ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євросоюз поділяє прихильність «Асоційованого тріо» євроінтеграції — Пітер Стано

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Травня 2021, 14:01

Європейський Союз поважає і поділяє прихильність європейській інтеграції України, Грузії та Молдови, які створили так зване Асоційоване тріо.

Так прокоментував підписання міністрами закордонних справ України, Грузії та Молдови меморандуму про створення «Асоційованого тріо» задля посиленої співпраці у сфері європейської інтеграції представник дипломатичної служби ЄС Пітер Стано,  повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Європейський Союз визнає європейські устремління та європейський вибір асоційованих партнерів — Грузії, Республіки Молдова та України. Ці країни є близькими сусідами ЄС і партнерами в межах Східного партнерства. Всі наші сусіди суверенні й незалежні. Ми поважаємо їхній вибір, пріоритети зовнішньої політики і стратегічні цілі, зокрема підписання між ними меморандуму щодо посилення співпраці в галузі європейської інтеграції», — запевнив дипломат.

За словами представника дипломатичної служби, ЄС за допомогою наявних угод про асоціацію, включаючи поглиблені і всеосяжні зони вільної торгівлі, «розділяє прихильність» зміцненню політичної асоціації та економічної інтеграції з цими країнами.

«Європейський Союз підтримує кожну з цих країн у їхніх процесах реформ і перетворень, вкладаючи значний час, фінансову і технічну допомогу для того, щоб забезпечити відчутні блага і поліпшення життя громадян. Ми зосереджені на повному виконанні наших відповідних угод про асоціацію, щоб повною мірою використовувати можливості, які вони надають», — наголосив Пітер Стано.

Стежте за нами в Instagram