ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Євросоюз підвищуватиме стійкість України перед стратегічним викликом з боку Росії – Марош Шефчович

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Травня 2021, 9:50

Євросоюз має зберігати єдність перед глобальним викликом, який виходить від Російської Федерації, та підвищувати у цьому контексті стійкість України та усього Східного партнерства.

Про це на пресконференції за підсумками Ради міністрів ЄС із загальних справ заявив віцепрезидент Єврокомісії Марош Шефчович, повідомляє Укрінформ.

«Щодо Росії – ми наголосили на необхідності зберігати єдність перед цим стратегічним викликом. Ми маємо підвищити стійкість України та інших східних партнерів, інвестувати в (розвиток) російського громадянського суспільства та сприяти контактам між людьми», – сказав представник Єврокомісії.

Нагадаємо, напередодні Рада міністрів ЄС із закордонних справ відзначила негативну тенденцію у поведінці Росії, що взяла відвертий курс на ескалацію відносин з Євросоюзом.

Рада міністрів ЄС із загальних справ розглянула практичні питання підготовки порядку денного майбутньої зустрічі глав держав та урядів ЄС, що запланована на 24-25 травня. За інформацією Високого представника ЄС Жозепа Борреля, Рада ЄС проведе дискусію щодо стратегії розвитку відносин між ЄС і Росією 25 травня.

Читайте нас в Telegram