ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як наші майбутні сержанти тест з фізпідготовки армії США випробували

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Травня 2021, 14:31

Тестування з фізичної підготовки майбутні сержанти української армії проходили разом з інструкторами з фізпідготовки оперативно-тактичної групи «Рейвен» 81-ї механізованої бригадної тактичної групи Національної гвардії штату Вашингтон на чолі з першим сержантом Деном Мессі. Про це повідомляє АрміяInform.

— Ми залучили до тестування одну навчальну групу курсантів, — розповів начальник циклової комісії фізичної підготовки, спорту та виховання Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підполковник Віктор Лашта. — Разом з американськими колегами вони виконували один із комплексів вправ з кросфіту, що входять до Army Combat Fitness Test. Це вправи з навантаженнями: гирями, штангами; згинання-розгинання рук і тулуба; виконання «планки»; вправи з матболом (м’ячем вагою 6–9 кілограмів); переміщення; вправи на різні групи м’язів.

Усі чотирнадцять курсантів коледжу, які складали тест, виконали нормативи армії США на добру й відмінну оцінки.

— Це вже не перші такі спільні заняття і тестування, — зазначив підполковник Віктор Лашта. — Співпрацю з нашими американськими колегами розпочали минулого тижня і плануємо її розвивати й надалі. Це дуже корисний досвід для наших курсантів, які в майбутньому стануть професійними сержантами Збройних Сил. Наше завдання — не тільки покращити їхні фізичні кондиції, а й розвинути командирські, лідерські якості. Після випуску з коледжу досвід у проведенні занять з фізичної підготовки за стандартами армій країн НАТО вони зможуть впроваджувати у своїх підрозділах.

Фото Військового коледжу сержантського складу

23
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram