ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відбулися змагання спецпризначенців SHARP BLADE

Прочитаєте за: 3 хв. 28 Травня 2021, 20:13

Курсанти факультету підготовки спеціалістів Військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса) взяли участь у змаганнях SHARP BLADE на найкращий підрозділ спеціального призначення, який спеціалізується на протидії диверсіям та терористичним актам.

Змагання відбувалися на базі однієї з військових частин Військової служби правопорядку ЗС України.  Також у змаганнях брали участь підрозділи Військової служби правопорядку  ЗС України, команда «Циклон» Державної кримінально-виконавчої служби та команда Управління державної охорони.

Команду одеської академії становив зведений підрозділ кількістю 10 військовослужбовців. Підрозділ був розділений на дві групи: особистої охорони і тактичної підтримки. Змагання відбувалися в розділах: «Рукопашний бій», «Подолання смуги перешкод» та «Штурмові дії».

Під час рукопашного бою курсанти демонстрували свої вміння у виконанні захисних дій від ударів ножем, ногою та короткою палицею. Причому перелік атакуючих дій визначався окремо.

 

Подолання смуги перешкод передбачало виконання спеціальних вправ, які використовують під час підготовки підрозділів «Корд». Лише декілька команд включаючи представників військової академії змогли пройти цей складний етап.

Під час виконання вправ зі штурмових дій учасники змагань  проводили зачистку «шут-хаусу» у складі зведеного підрозділу.

Група особистої охорони показала відмінний результат у виконанні вправ з тактики і техніки пішого супроводу, а також демонстрації прийомів фізичного захисту. Військові розвідники впевнено впоралися із завданням з надання першої допомоги та евакуації представників VIP. Не менш вдало виступила група тактичної підтримки. Курсанти відмінно виступили в розділі «Комбінована стрільба з фізичним навантаженням з різних положень». Виконання цієї вправи передбачалося у трьох розділах: стрілець,  снайпер та кулеметник. Перед відкриттям вогню необхідно було проплисти 500 метрів на тренажері «гребля», потім зробити 30 махів гирею  вагою 16 кілограмів. Тільки після цього учасник міг відкривати вогонь з пістолета по мішенях тренажера «Б’янчі».  Наступним завданням була стрільба з незручного положення з автомата через два порти по мішенях: «терорист», «терорист у бронежилеті» та «заручник». Тільки після ураження мішеней учасник міг висуватися до наступної зони, звідки виконував стрільбу з пістолета по мішенях тренажера «Зірка». В останній зоні учасники надавали першу допомогу пораненим. Накладання турнікета відбувалось на одну із визначених суддею кінцівок.

В останній день змагань напруга не зменшувалась, ніхто не хотів програвати.  Група особистої охорони виконувала вправи з вогневої підготовки у вправах: «Швидкісна стрільба з різних положень», а також «Стрільба по мішені під час пішого супроводження», а група тактичної підтримки штурмувала будівлі з екстреною евакуацією пораненого альпіністським способом. Але найбільш  виснажливим був останній етап під назвою «Відхід».  Суть вправи — подолання дистанції 3,5 км (траса: пісок та ґрунтовка) у повному спорядженні зі штатною зброєю та рюкзаками вагою 10 кг. Додатково команда несла 100-кілограмову колоду.

Перемога, яку здобули курсанти на цьому етапі, залишивши далеко позаду інші команди, надала курсантам академії можливість потрапити в число призерів. За підсумками змагань, курсанти факультету підготовки спеціалістів Військової розвідки та спеціального призначення Військова академія (м. Одеса) здобули почесне третє місце.

 Фото зі сторінки Військової академії (м. Одеса)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook